РН-КАРТ Украина/

 

 

 

Правила користування бланками-дозволами (талонами)

 

Бланк-дозвіл (талон) – зручний спосіб для отримання палива на АЗС. Це документ, який дозволяє його пред’явнику отримувати паливо на АЗС і є засобом одноразового використання, що забезпечує систему безготівкового відпуску палива на АЗС.

Бланки-дозволи на пальне може отримати як фізична, так і юридична особа.

Отримати бланки-дозволи можна за безготівковим розрахунком.

Для отримання бланків-дозволів безготівковим розрахунком Вам необхідно:

- звернутися до менеджера ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» за телефоном: (044) 490-33-53

- отримавши рахунок-фактуру на паливо через бланки-дозволи, сплатити його в зазначені в ньому терміни;

- після надходження коштів на р/р ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» приїхати в офіс ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» в м.Києві на вул. Солом’янська,11 або в регіональні представництва Компанії та надати документи, що підтверджують Ваші повноваження (паспорт/посвідчення водія, а також довіренність або документ, на підставі якого Ви маєте право представляти інтереси Покупця без довіреності)

При отриманні бланків-дозволів Покупцю видається:

·           бланки-дозволи придбані безготівковим розрахунком: рахунок + накладна (акт приймання-передачі бланків-дозволів).

Поставка палива здійснюється виключно у робочі години АЗС (перелік знаходиться на сайті ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» www.rn-card.net.ua).

На АЗС передача/отримання палива здійснюється виключно з використанням дійсних бланків-дозволів.

Заправка палива можлива тільки після активації бланків-дозволів. Активація бланків-дозволів здійснюється не пізніше 4 (чотирьох) годин з моменту їх отримання (придбання).

Дійсний бланк-дозвіл – бланк-дозвіл, на якому відсутній штамп АЗС, що засвідчує про його погашення, та який при пред’явленні був позитивно ідентифікований (дозволений для обслуговування) в програмному апаратному комплексі Petrol Plus і строк дії якого на момент надання не закінчився. Строк дії бланку-дозволу вказаний у видатковій накладній на такий бланк-дозвіл.

Паливо вважається поставленим з моменту його фактичного отримання.

У випадку закінчення строку дії бланку-дозволу та при наявності оригіналів видаткових документів на бланки-дозволи у Покупця, ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» здійснюється обмін протягом 30 календарних днів з дати закінчення строку дії бланку-дозволу. Обмін бланку-дозволу відбувається по принципу повернення старого та реалізації нового з урахуванням суми за паливо по простроченому бланку-дозволу. При цьому ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» залишає за собою право змінювати ціну реалізації палива в сторону збільшення у зв’язку зі зміною роздрібної ринкової вартості палива.

Не проводиться відпуск палива по погашеному бланку дозволу та/чи який не був позитивно ідентифікований в програмному апаратному комплексі Petrol Plus.

Погашений бланк-дозвіл – бланк-дозвіл, по якому було відпущено нафтопродукти і факт відпуску підтверджений відміткою у вигляді штампу АЗС.

У випадку звернення Покупця за заміною непогашених бланків-дозволів (за виключенням заміни при введенні бланків-дозволів нового зразку), ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» має право стягнути з Покупця штраф у розмірі 0,50 грн. (п’ятдесят копійок) за кожен замінений бланк-дозвіл.

Покупець несе повну відповідальність за всі операції, здійснені з використанням втрачених/вкрадених бланків-дозволів, здійснені після їх крадіжки/втрати.

ТОВ «РН-КАРТ УКРАЇНА» не несе відповідальності за правомірне або неправомірне використання іншими особами бланків-дозволів, що передані Покупцю. Будь-яка особа, що пред’являє бланк-дозвіл на АЗС, вважається довіреною особою Покупця.